Reklama

VW Passatem wjechała w Peugeota Partnera – film z wypadku

VW Passatem wjechała w Peugeota Partnera – film z wypadku

Młoda kobieta VW Passatem wjechała w Peugeota Partnera. Jeden ze świadków nagrał wideorejestratorem moment zderzenia na DK 27 pod Zieloną Górą.

Do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorkowy poranek 11 grudnia na drodze krajowej nr 27 pod Zieloną Górą.

Zobacz też: Polskie Daily wjechało w naczepę na włoskiej A22 – kierowca cały

Reklama

W miejscowości Piaski jadąca Volkswagenem Passatem 21-letnia kobieta skręciła w lewo wprost pod nadjeżdżającego Peugeota Partnera, który pod pierwszym uderzeniu wpadł jeszcze w jadącą ciężarówkę.

I chociaż moment kolizji wyglądał bardzo źle, to kierowcy dostawczego Peugeota nic się nie stało, a 21-latka doznała wyłącznie skręcenia kostki.

W rozmowie z policjantami kierująca VW Passata nie potrafiła wytłumaczyć, jak to się stało, że wjechała wprost pod nadjeżdżający pojazd. Mundurowi zatrzymali kierującej prawo jazdy i teraz wyjaśniają okoliczności i przebieg kolizji, chociaż to nie będzie trudne, bo jadący za 21-latką kierowca ciężarówki i zarazem świadek zdarzenia nagrał całą sytuację swoim wideorejestratorem (wideo powyżej).

Źródło zdjęcia: policja

Podziel się: