Reklama

W Bielsku-Białej skrzyniowa Kia K2700 robiła za betonowóz

W Bielsku-Białej skrzyniowa Kia K2700 robiła za betonowóz

Część ładunku wylała się na ulice i musiała interweniować straż pożarna – w Bielsku-Białej skrzyniowa Kia K2700 robiła za betonowóz.

Beton ze skrzyniowej Kii wylał się nie tylko na ulicy Żywieckiej na przeciwko Lidla, ale też przy stacji paliw na ul. Poniatowskiego (na zdjęciu).

Jak informuje lokalny portal bielsko.biala.pl, do nietypowej sytuacji doszło w piątek 31 marca około godziny 12:00 po południu.

Najpierw kierujący dostawczą Kią K2700 skręcając z ulicy Poniatowskiego w ulicę Żywiecką doprowadził do wylania się płynnego betonu przewożonego w otwartej skrzyni wyłożonej czarną folią. Wtedy interwencję podjął patrol bielskiej Straży Miejskiej, który ukarał mężczyznę mandatem karnym.

Reklama

Koreański dostawczak chyba wiózł więcej niż wynosiło jego DMC…

Niedługo później na ulicy Poniatowskiego zjawili się policjanci „drogówki”, gdzie wcześniej także doszło do wylania się betonu ze skrzyniowej Kii robiącej za betonowóz.

Do usunięcia zanieczyszczonego asfaltu wezwano Wojskową Straż Pożarną a ponadto na miejscu pojawiła się też skrzyniowa Kia, do której załadowano z powrotem ładunek.

Co ciekawe, także funkcjonariusze bielskiej „drogówki” ukarali kierowcę dostawczaka zaadaptowanego na „gruszkę” mandatem karnym.

PS: Tak sobie patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się za co konkretnie ukarano grzywną kierowcę Kii, bo 1 m3 betony waży jakieś 2300 kg a DMC K2700 nie miało nigdy więcej niż 2800-3000 kg… 😉

Źródło zdjęć: bielsko.biala.pl

Podziel się:
2

Odpowiedzi

Napisz tu swoją opinię

  1. Grześś

    K2700 musiała mieć więcej dmc, mój stary ok 2000 roku miał taką 8ep chłodnie i ładował na maxa w drobiarskich 😆
    Musiała mieć powyżej 5T dmc 😂

  2. Waldek

    W kraju bieda, wiec trza se jakos radzic. pewnie to ten sam gosciu co cinquecento drzewo wozil.

Komentarze zamknięte.