Reklama

Wbiła Astrę pod Ducato przewożące butle z gazem

Wbiła Astrę pod Ducato przewożące butle z gazem

Wysokim mandatem i punktami karnymi ukarana została kobieta, która swoją Astrą wjechała w tył Fiata Ducato przewożącego butle z gazem.

Do groźnej sytuacji doszło we wtorek 8 sierpnia w dzielnicy Szczawienko w Wałbrzychu. Według policyjnych ustaleń przed godziną 9:00 rano przed przejściem dla pieszych na ul. Wrocławskiej zatrzymał się jeden dostawczy samochód i zaraz za nim drugi, którym przewożone były butle z gazem.

Niestety, jadąca za skrzyniowym Fiatem Ducato 43-latka z Wałbrzycha nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadziła do kolizji.

Reklama

W wyniku uderzenia w tył Ducato cała przednia część Opla Astry wbiła się pod zabudowę Fiata a ten z kolei uderzył w tył stojącego przed nim dostawczaka.

Rozpędzona Astra spowodowała też uszkodzenie przodu Ducato, który uderzył w tył innego dostawczego pojazdu stojącego przed nim.

Na szczęście nikomu nic się nie stało a wałbrzyscy policjanci „drogówki” ustalili, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Ostatecznie, ze względu na uszkodzenia, funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne osobowego Opla i dostawczego Fiata a sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym w wysokości 1020 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: