Złamane LDV Convoy wystawione na sprzedaż – ma OC i przegląd

Złamane LDV Convoy wystawione na sprzedaż – ma OC i przegląd

Michał podesłał link do anonsu znanej już Czytelnikom autolawety. Złamane LDV Convoy wystawione na sprzedaż – ma OC i przegląd a i cena jest symboliczna.

Na początku października Czytelnik Szymon podesłał zdjęcie autolawety, którą spotkał na bocznej drodze pomiędzy Rogalinkiem a Śremem.

Czarne LDC Convoy ewidentnie miało ciężkie życie, o czym świadczyła złamana rama. Zdjęcie opublikowałem na profilu Facebook dostawczakiem.pl (post można znaleźć TUTAJ).

Reklama

Zobacz też: Nysa N522 C – fabryczna chłodnia do kupienia na olx.pl

Teraz Michał, inny Czytelnik, podesłał link do ogłoszenia sprzedaży tego samego LDV Convoy.

Jak wynika z opisu ogłoszenia, samochód wyprodukowano z 1998 roku, a pod maską pracuje w pełni sprawny silnik rodem z Andrychowa, czyli Andoria 4C90 o pojemności 2417 ccm.

I teraz najciekawsze: sprzedający pisze, że wstawiono wzmocnienia ramy i pojazd jest przygotowany do jazdy. Jest i ubezpieczenie OC i przegląd techniczny pojazdu!

Muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka pomyślałem, że właściciel zainwestował w naprawę wygiętej ramy, ale na zdjęciu opublikowanym na olx.pl ewidentnie widać, że najazd trzyma względny poziom dzięki… pieńkom drzewa podłożonym za kabiną.

Zobacz też: VW Transporter ma 70 lat – pierwsze T1 napędzał boxer o mocy 25 KM

Co prawda sprzedający zaznaczył, że pojazd jest uszkodzony a nawet wspomniał o wale napędowym do wymiany, ale ani słowa nie ma o uszkodzonej ramie, chyba, że już została pospawana 🙂

W każdym razie jeżeli ktoś byłby chętny na takiego LDV, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: Szymon, olx.pl

Podziel się: