Reklama
stats

3-osiowy Renault Master I generacji wystawiony na sprzedajemy.pl

3-osiowy Renault Master I generacji wystawiony na sprzedajemy.pl

Cena atrakcyjna za taki rarytas! Do kupienia jest 3-osiowy Renault Master I generacji, który wystawiony został na portalu ogłoszeniowym sprzedajemy.pl.

Czy 3 950 złotych za klasycznego już dostawczaka z bardzo oryginalną zabudową to dużo? Według mnie nie! Dlatego postanowiłem napisać o wystawionym na sprzedaż Renault Master z 1981 roku (przynajmniej tak podano w ogłoszeniu).

Zobacz też: Dodge ProMaster, czyli V6 i 280 KM w amerykańskim Fiacie Ducato

Reklama

Według sprzedającego sam najazd ma długość 5,3 metra, ale najciekawsze – jeżeli dobrze zrozumiałem – że z tyłu dwie tylne ośki są skrętne!

Samochód wykorzystywany był jako mobilny sklep przemysłowy, ale dzięki niskiej na około 50 cm zabudowie można też wykorzystać go m.in. do przewozu samochodów, co zresztą widać na jednym z załączonych w anonsie zdjęć.

Zobacz też: Z polskiej Masterki wystawał Passat – kontrole na niemieckiej A4

W ogłoszeniu podano, że ładowność tego 3-osowego Mastera to aż 1 500 kg.

Nie wiem, czy z przedłużoną kabiną to realny do uzyskania wynik, ale coś mi się wydaje, że taka terenówka na ramie z napędem 4×4 waży nieco więcej niż te 1,5 tony 😉

W każdym razie, gdyby ktoś był zainteresowany takim 3-osiowym Renault Master I generacji za niewielkie pieniądze, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: sprzedajemy.pl

Podziel się: