Reklama
stats

Bez pytania wzięli Daily szefa i rozbili je o drzewo. Pijani jechali po piwo

Bez pytania wzięli Daily szefa i rozbili je o drzewo. Pijani jechali po piwo

Policja z Hajnówki zatrzymała 36- i 37-latka, którzy bez pytania wzięli Daily szefa i rozbili je o drzewo. Pijani mężczyźni jechali po piwo.

Do całego zdarzenia doszło w minioną sobotę w gminie Narew pod Hajnówką.

Dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś debil… No cóż, jest internet i już teraz wszyscy w kraju będą wiedzieć, kto jest debilem 😉

Ale do rzeczy. W sobotę 28 stycznia około godziny 20:00 dwóch pracowników jednego z przedsiębiorstw w gminie Narew pod Hajnówką (woj. podlaskie) pili alkohol na terenie firmy a kiedy trunki z procentami się skończyły panowie wpadli na pomysł, aby pojechać do sklepu po więcej alkoholu.

Reklama

Zadecydowali wspólnie, że pożyczą, chociaż bez pytania o zgodę szefa – firmowe Iveco Daily. W trakcie podróży skrzyniowym dostawczakiem do sklepu starszy z mężczyzn stwierdził, że jest zbyt pijany, aby prowadzić i wtedy za kółko wsiadł jego o rok młodszy kolega.

Po przejechaniu kilkuset metrów dostawczak uderzył na leśnej drodze w drzewo a panowie postanowili w końcu trzeźwo pomyśleć i poinformowali o całym zdarzeniu swojego pracodawcę.

Niedługo potem przy rozbitym Iveco Daily pojawili się policjanci, którzy przebadali obu pracowników – pijany 37-latek miał ponad 1,5 promila a 36-latek ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Na szczęście po uderzeniu w drzewo nikomu nic się nie stało.

Do tego po sprawdzeniu danych obu jegomościów w systemach okazało się, że ani jeden, ani drugi nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Sobotnia firmowa impreza w 2-osobowym składzie zakończyła się postawieniem zarzutów krótkotrwałego użycia pojazdu oraz kierowania w stanie nietrzeźwości.

Teraz obu mężczyzną grozi im do 5 lat pozbawienia wolności a do tego odpowiedzą również za popełnione wykroczenia.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: