Reklama

Bodykit dla Mercedesa Sprintera 907 od firmy CA Richmann

Bodykit dla Mercedesa Sprintera 907 od firmy CA Richmann

No trzeba przyznać, że dobrze to wygląda! Bodykit dla Mercedesa Sprintera 907 od firmy CA Richmann obejmuje m.in. przedni zderzak i komplet nadkoli.

CA Richmann to polska spółka, która specjalizuje się głównie w konwersjach dostawczych furgonów na osobowe busy, ale ma w swoim portfolio także zabudowy brygadowe oraz luksusowe kampery.

Zobacz też: 9-osobowy Mercedes Sprinter 907 z zabudową CA Richmann

Reklama

Ostatnio specjaliści z CA Richmann zaprezentowali bodykit dedykowany dla Mercedesa Sprintera.

Warto podkreślić, że to autorski projekt zabudowców spod Tomaszowa Lubelskiego, którzy sami też wyprodukowali wszystkie elementy wchodzące w skład tego zestawu.

Widoczna na zdjęciach „907-ka” otrzymała kompletny bodykit, który – co warto podkreślić – wytwarzany jest z wytrzymałego i zarazem lekkiego materiału ABS.

Nowy Sprinter z takim bodykit’em CA Richmann na pewno wygląda bardzo zadziornie i zwraca na siebie uwagę. Co istotne, klienci mogą zakupić cały zestaw jak i poszczególne elementy do swojego Sprintera, bo przecież autotransporter czy chłodnia na podwoziu „907-ki” nie będzie potrzebować np. tylnych nadkoli lub tylnego zderzaka.

Zobacz też: Zabudowy na Mercedesie Sprinterze – pomysłowe i lekkie rozwiązania

A jak kształtują się ceny takiego bodykitu? Zderzak przedni wyceniony został na 3308 zł netto a zderzak tylny na 1953 zł netto.

Grille są do kupienia za 1302 zł netto, natomiast komplet nadkoli kosztuje 2100 zł netto. Warto jednak odnotować, że kupując nadkola na przód zapłacimy 1200 zł netto. Do tego za progi CA Richmann trzeba wydać 650 zł netto.

Czy to dużo czy mało? Oczywiście wszystko zależy od konkretnego klienta. Bo nie każdy właściciel czy użytkownik busa traktuje go jako zwykłe narzędzie do pracy 😉

Na koniec mam też dobrą informację dla posiadaczy innych busów – specjaliści CA Richmann pracują już w pocie czoła nad kolejnymi wzorami bodykitów m.in. dla Renault Master oraz Fiata Ducato.

Źródło zdjęć: CA Richmann

Podziel się: