Był furgon a jest kontener – do kupienia jest nietypowy Peugeot Boxer

Był furgon a jest kontener – do kupienia jest nietypowy Peugeot Boxer

Można się śmiać, ale sprzedający twierdzi, że ten Peugeot Boxer ma bardzo wygodną leżankę za przednimi fotelami i 1000 kg realnej ładowności!

Jeden z Czytelników (dzięki Krystian!) podesłał link do bardzo ciekawego ogłoszenia w serwisie olx.pl. Do sprzedania jest Peugeot Boxer z 1998 roku, który posiada bardzo ciekawą zabudowę.

Zobacz też: Wiekowe Renault Messenger ważyło 10 560 kilogramów!

Reklama

Jak widać na załączonych zdjęciach na pewno nie jest to fabryczna wersja Boxera, a bardzo interesująca modyfikacja. Obecny właściciel już kupił tak przerobionego busa, ale ostatnio rama i inne kluczowe elementy zostały wyremontowane.

Za 12 900 złotych kupić można zatem przód od furgonu z leżanką za przednimi fotelami, z oświetleniem i stolikiem. Do tego pod maską znajduje się trwały 115-konny turbodiesel o pojemności 2.5 litra, a sprzedający zapewnia, że ten „furgotener” ma 1000 kilogramów realnej ładowności.

Jeżeli więc ktoś potrzebowałby takiego busa z zabudową kontenerową, który nigdy nie będzie miał problemów z DPF-em, układem SCR i uzupełnianiem AdBlue, to może być naprawdę ciekawa oferta. Bezpośredni link do ogłoszenia wszyscy chętni znajdą TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: