Reklama

Ducato z benzynowym V6 i automatem do kupienia na olx.pl

Ducato z benzynowym V6 i automatem do kupienia na olx.pl

Dodge RAM ProMaster, czyli Fiat Ducato z benzynowym V6 i automatem do kupienia na olx.pl. Według sprzedającego ten bus ma tylko 109 000 km przebiegu!

Przeglądając używane dostawczaki na różnych portalach z ogłoszeniami natknąłem się na bardzo interesujący egzemplarz z Ameryki Północnej, chociaż konstrukcyjnie to w zasadzie bardzo popularny u nas Fiat Ducato.

Sprzedający amerykańskiego Dukataw opisie podaje, że “blaszka” z 2014 roku ma tylko 109 000 kilometrów przebiegu. Tak, to nie pomyłka kilometrów, a nie mil, o co potwierdza jedno ze zdjęć załączonych w anonsie.

Reklama

W każdym razie przednionapędowy RAM ProMaster może być bardzo ciekawą ofertą np. dla kurierów, bo elastyczny silnik z “automatem” może być bardzo dobrą alternatywą w porównaniu do zwykłego turbodiesla.

Zobacz też: Dodge Ram ProMaster z benzynowym V6 na zdjęciu od Przemka

Oczywiście mowa tu o instalacji gazowej, której ciągle w prezentowanym furgonie nie ma, a sprzedający twierdzi, że auto jest oszczędne i nie warto przerabiać go na gaz.

W każdym razie czarny ProMaster naprawdę dobrze się prezentuje i ma bogate wyposażenie, w tym automatyczną klimatyzację, tempomat, wielofunkcyjną kierownicę, czy obręcze ze stopów lekkich.

RAM ProMaster oferowany jest w USA i Kanadzie z benzynowym silnikiem 3.6 Pentastar V6 i taki właśnie furgon w wersji L2H2 wystawiony został na olx.pl.

Poza innym grillem sprzedawany na północnoamerykańskim rynku Fiat Ducato wyróżnia się z zewnątrz m.in. pięcioma białymi światłami obrysowymi na dachu z przodu oraz pięcioma czerwonymi z tyłu.

Zobacz też: Dodge RAM 5.7 HEMI 350 KM – pomoc drogowa z V8 pod maską

Widlasty 6-cylindrowy motor oferuje fabrycznie generuje 283 KM i około 353 Nm a do tego jest seryjnie zblokowany z 6-stopniową automatyczną przekładnią 62TE.

Jeżeli ktoś byłby chętny na takiego Dukata z V6 pod maską, to bezpośredni link znaleźć można TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl, RAM

Podziel się: