Elektryczny Nissan e-NV200 ze zwyżką – cena 299 000 zł netto

Elektryczny Nissan e-NV200 ze zwyżką – cena 299 000 zł netto

Na otomoto.pl pojawił się elektryczny Nissan e-NV200 ze zwyżką – cena 299 000 zł netto nie jest niska, ale kupujący może uzyskać dopłatę z programu eVAN.

Tak wygląda zwyżka ze złożonym wysięgnikiem…

Przeglądałem sobie ostatnio ogłoszenia internetowe i natrafiłem na dosyć ciekawy egzemplarz małej elektrycznej „blaszki”, która została zaadaptowana na podnośnik koszowy.

Co ciekawe, tylne skrzydła z częścią ładowni zostały wycięte, aby zrobić miejsce na łoże kosza, dlatego do środka ładowni furgonetki dostać się można tylko poprzez prawe przesuwne drzwi.

Reklama

Z podnośnikiem K20 francuskiej marki Klubb zestawiono w tym przypadku napędzaną silnikiem elektrycznym furgonetkę Nissan e-NV200.

Zobacz też: Elektryczne Nissany e-NV200 przekazane Poczcie Polskiej

… a tak przy niemal całkowicie wysuniętym do góry koszem.

Taka „zwyżka” na elektrycznym vanie Nissana może zabrać do kosza jednego człowieka z osprzętem o łącznej masie do 120 kilogramów. Zasięg pracy takiego podnośnika wynosi do 10 metrów wzwyż oraz do 5 metrów wysięgu bocznego.

Przyznam, że taka adaptacja na elektrycznym, bezemisyjnym pojeździe powinna świetnie sprawdzić się w dużej aglomeracji, gdzie ograniczony zasięg (według opisu sprzedawcy to 200 kilometrów) nie powinien być przeszkodą.

Jeżeli ktoś szukałby cichej i zwrotnej zwyżki do pracy głównie w mieście, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ. Cena 299 000 zł netto to jakieś 367 770 zł brutto.

Odejmując z tej sumy 70 000 zł dotacji z programu eVAN można mieć taki specjalistyczny sprzęt za 297 770 zł brutto.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: