Reklama
stats

Fiat Fiorino może mieć problem z regulacją reflektorów

Fiat Fiorino może mieć problem z regulacją reflektorów

Polski importer marki Fiat ogłosił akcję przywoławczą dla modelu Fiorino. Ta mała furgonetka może mieć problem z regulacją reflektorów.

Przedstawiciele marki Fiat poinformowali Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w modelu Fiorino typ 225, które wyprodukowano w tureckich zakładach w Bursie może występować problem z regulacją przednich lamp.

Na polskim rynku kampanią naprawczą objęto 103 samochody wyposażone w zestaw wskaźników IPC (Instrument Pannel Cluster).

Reklama

Według informacji przekazanych do UOKiK układ IPC ma nie spełniać wymagań europejskich przepisów ze względu na możliwą nieprawidłową regulację ustawienia reflektorów, co może mieć wpływ na ustawienie świateł i w konsekwencji może dojść do oślepiania innych użytkowników ruchu drogowego.

Importer zadeklarował, że właściciele samochodów zostaną zaproszeni listownie do Autoryzowanych Stacji Obsługi w celu bezpłatnej aktualizacji oprogramowania zestawu wskaźników IPC.

Wszystkich niezbędnych informacji związanych z akcją naprawczą udziela FCA Poland S.A. (adres: ul. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała; tel.: 00 800 342 800 00).

Źródło zdjęcia: Fiat Professional

Podziel się: