Reklama

Ford E-Transit Custom 2023 zaprezentowany – zasięg do 380 km

Ford E-Transit Custom 2023 zaprezentowany – zasięg do 380 km

Ponadto skoro większy elektryczny model oferowany jest w wariantach mocy 184 oraz 269 KM, to i E-Transit Custom może także występować z takimi opcjami napędu.

Zobacz też: Voltia dostarczyła 50 elektrycznych vanów dla DPD Słowacja

Reklama

Prezentowany na zdjęciach furgon L1 to oczywiście wersja RWD (z kierownicą po prawej stronie) i to najprawdopodobniej tę sztukę widziałem w Barcelonie.

Na pewno klienci będą mogli w opcji zamówić Pro-Power Onboard, czyli gniazdko o mocy 2,3 kW w ładowni, które pozwoli zapewnić prąd “na robocie” dla elektronarzędzi czy chociażby zapewni możliwość podładowania laptopa.

Poza wersją bezemisyjną II generacja Transita Customa będzie też dostępna z silnikami spalinowymi, ale o konkretnych jednostkach nikt oficjalnie nie wspomniał, chociaż można spodziewać się dalej jednostek wysokoprężnych 2.0 New EcoBlue a może i hybryd – w końcu są one i teraz w ofercie.

Większość niewiadomych, w tym pewnie informacje o dostępnych wersjach nadwoziowych, Ford poda dopiero we wrześniu tego roku. A poniżej podrzucam krótki film pokazujący najnowsze wcielenie Transita Customa.

Źródło zdjęć i filmu: Ford

Podziel się: