Reklama

Ford Transit od firmy Polster – luksusowy minibus dla 9 osób

Ford Transit od firmy Polster – luksusowy minibus dla 9 osób

Pokryte kremową skórą fotele, gniazda USB, czy dwa 19-calowe telewizory i lodówka – oto luksusowy Ford Transit od firmy Polster z Piły.

Mająca swoją siedzibę w Pile spółka Polster zajmuje się zabudowami minibusów z homologacjami kategorii M1, M2 oraz M3. Jedną z ostatnich realizacji był luksusowo wyposażony Ford Transit VII generacji w platynowym metalizowanym kolorze nadwozia.

Zobacz też: Ford Transit jako kamper z układem AWD i 5-letnią gwarancją

Reklama

Platynowy Ford Transit w wersji VIP otrzymał komfortowe fotele w kremowej skórze, a do tego także pikowany sufit a nawet boczne ścianki.

Pomiędzy drugim a trzecim rzędem foteli zamontowany został praktyczny stolik, a o rozrywkę na pokładzie dbać ma wysokiej jakości sprzęt audio z dwoma podwieszanymi na suficie 19-calowymi telewizorami.

Zobacz też: Ford Tourneo Custom po faceliftingu na rynku od 2018 roku

Ponadto we wnętrzu luksusowego Transita specjaliści firmy Polster zamontowali kilka gniazd USB, a za ostatnim rzędem siedzeń znalazło się jeszcze miejsce na lodówkę.

Wśród kolejnych udogodnień wymienić można składany stopień przy prawych przesuwnych drzwiach, który ułatwia zarówno wchodzenie, jak i wychodzenie z wnętrza pojazdu.

Źródło zdjeć: Polster

Podziel się: