Ford Transit ze skrzynią D.A.C. i systemem szyn na bokach plandeki

Ford Transit ze skrzynią D.A.C. i systemem szyn na bokach plandeki

Firma D.A.C. z podkieleckiego Sukowa pochwaliła się zabudową skrzyniową na podwoziu Forda Transita, którą wyposażono m.in. w system szyn na bokach plandeki.

Podkielecki D.A.C. zrealizował ostatnio bardzo ciekawą zabudowę na podwoziu Forda Transita. Skrzynia otrzymała system szyn z rozsuwanymi niezależnie bokami plandek, który zdecydowanie usprawnia załadunek czy rozładunek towaru.

Zobacz też: Kontener do transportu mebli – Ford Transit z zabudową D.A.C.

Reklama

Zamontowane po bokach plandeki szyny (na górze i na dole) to rozwiązanie bardziej komfortowe w porównaniu do zwykłej „firanki”.

– To system niespotykany za często, dla bardziej wymagających klientów premium. Nie tani, ale bardzo precyzyjnie działający – wyjaśnia Anna Długosz-Jach z firmy D.A.C.

Prezentowana skrzynia nie posiada bocznych burt, a jedynie na przednią ścianę, z aluminiowymi profilami (zdjęcie powyżej) oraz windę samozaładowczą o udźwigu 750 kg ze sterowaniem z pilota na kablu lub ze skrzynki sterującej.

Zobacz też: Ford Transit Custom z silnikiem 1.0 EcoBoost – hybrydowy dostawczak

– Reprezentujemy klienta na badaniu UDT, które odbywa się w siedzibie naszej firmy. Mamy wyszkolonych w tym zakresie montażystów oraz autoryzację renomowanych producentów – podkreśla Anna Długosz-Jach z D.A.C.

Ponadto czerwony Ford Transit otrzymał spojler dachowy i owiewki boczne autorstwa D.A.C, które na życzenie klienta mogą być polakierowane w dowolnej kolorystyce, zarówno lakierem akrylowym jak i lakierem metalizowanym.

Źródło zdjęć: D.A.C.

Podziel się: