Reklama

Wywrotka trójstronna z dodatkowym wyposażeniem od firmy D.A.C.

Wywrotka trójstronna z dodatkowym wyposażeniem od firmy D.A.C.

Czas na wiosenne porządki! Wywrotka trójstronna z dodatkowym wyposażeniem od firmy D.A.C. to idealna zabudowa dla przedsiębiorstw komunalnych i ogrodników.

Specjaliści z podkieleckiej firmy D.A.C. donoszą, że ogrodnicy zaczynają intensywne przygotowania do sezonu wiosennego.

A żeby pracować szybko i zarazem sprawnie potrzebna im jest dedykowana do tego zabudowa.

Reklama

I właśnie jedna z takich realizacji wykonana została przez specjalistów z D.A.C. na podwoziu Forda Transita VII generacji – co istotne już sama kompletacja pojazdu z tylnym napędem i bliźniaczymi kołami ułatwi poruszanie się po grząskim terenie.

Zobacz też: Kontener do transportu mebli – Ford Transit z zabudową D.A.C.

Trójstronny wywrot z wysokimi nadstawkami wyposażono w dosyć nietypowe rozwiązanie polegające na obustronnie otwieranej tylnej burcie, której prawe i lewe skrzydło można zabezpieczyć specjalną blokadą (zdjęcie po lewej).

Klient zażyczył sobie takie rozwiązanie, aby w trakcie przejazdów w wąskich przestrzeniach nie tracić czasu na wielokrotne otwieranie i zamykanie tylnej burty wraz z nadstawką.

Ponadto widoczna na zdjęciach zabudowa otrzymała tzw. daszek nad kabiną pojazdu, który ułatwia zapinanie linek mocujących siatkę.

Zobacz też: Ford Transit Custom z silnikiem 1.0 EcoBoost – hybrydowy dostawczak

Podest o maksymalnym udźwigu 80 kilogramów (zdjęcie po prawej) wykonany został z tego samego materiału, co nadstawki nad burtami, które uniemożliwiają wydostanie się poza skrzynię skoszonej trawy lub liści.

Ponadto zabudowa D.A.C. otrzymała osłony tylnych lamp zespolonych oraz sporej wielkości firmowe chlapacze – w przypadku pojazdów zieleni miejskiej, czy firm komunalnych nie trzeba chyba tłumaczyć zasadności ich zastosowania.

Źródło zdjęć: D.A.C.

Podziel się: