Kontener do transportu mebli – Ford Transit z zabudową D.A.C.

Kontener do transportu mebli – Ford Transit z zabudową D.A.C.

Żółty Ford Transit z zabudową kontenerową to kolejna już realizacja podkieleckiej firmy D.A.C dla jednego z przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą mebli.

Podatne na zarysowania drewno, ozdobne uchwyty, a nawet szkło i lustra – meble to towar bardzo delikatny, a do klienta muszą dojechać w idealnym stanie. Dlatego transport takiego towaru wymaga odpowiedniej zabudowy.

Zobacz też: Ford Transit z zabudową D.A.C. – izoterma z windą połówkową

Reklama

Ostatnio firma D.A.C. przystosowała Forda Transita VII generacji na potrzeby jednego z kieleckich salonów meblowych, którego właściciel jest bardzo wymagający i dba o każdy detal.

Na przykład kolor nadwozia pojazdu musi być idealnie dobrany pod barwy jego firmy. Do tego w charakterystycznych żółtych barwach są też boczne osłony antyrowerowe i okucia zewnętrzne kontenera.

Podłogę i ściany wewnątrz kontenera zabezpieczone zostały sklejką, a na bokach pojawiły się listwy transportowe, dzięki którym nawet najbardziej wymyślne w formie meble zostaną dobrze zamocowane na czas transportu.

Zobacz też: Ford Transit i Transit Custom z systemem Side Wind Stabilization

Ponadto, aby poprawić aerodynamikę powierzchni czołowej pojazdu zamontowano na kabinie pasażerskiej Forda dopasowany do kontenera spoiler dachowy.

Oczywiście także i on został pomalowany przez specjalistów z D.A.C. charakterystycznym żółtym lakierem.

Źródło zdjęć: D.A.C.

Podziel się: