Reklama
stats

GRUAU Polska podwoił produkcję wkładów izotermicznych

GRUAU Polska podwoił produkcję wkładów izotermicznych

W ciągu ostatnich 3 lat GRUAU Polska podwoił produkcję wkładów izotermicznych do furgonów ze 150 do aż 300 sztuk w tym roku!

GRUAU Polska należy do międzynarodowego holdingu wywodzącego się z francuskiej rodzinnej firmy z ponad 125-letnim doświadczeniem w produkcji zabudów dla pojazdów użytkowych. Aktualnie Grupa GRUAU to czołowy europejski producent nadwozi, a ten rynkowy sukces to także zasługa polskiej filii.

Zobacz też: Ratowniczo-Gaśnicze Iveco Daily z zabudową GRUAU Polska

Reklama

W ostatnim czasie specjaliści GRUAU Polska zauważyli spory wzrost zamówień na małe i średnie samochody dostawcze typu furgon, które zastępują duże pojazdy ciężarowe z kontenerami chłodniczymi.

– Od kilku lat udział tego segmentu systematycznie rośnie. Klienci coraz częściej kupują mniejsze samochody do transportu artykułów spożywczych w temperaturze kontrolowanej kierując się m.in. względami ekonomicznymi – wyjaśnia Michał Zajączkowski, Kierownik Działu Handlowego GRUAU Polska.

Zobacz też: Test: Dacia Dokker Van – izoterma wewnętrzna (wideo, zdjęcia)

Już teraz GRUAU Polska – jak zaznacza Michał Zajączkowski – jest wiodącym na rynku producent wkładów izotermicznych do furgonów z dopuszczalną masą całkowitą do 3,5 tony.

– W ciągu 3 lat podwoiliśmy swoją produkcję w tym segmencie ze 150 do 300 sztuk w tym roku – zaznacza Kierownik Działu Handlowego GRUAU Polska, który dodaje, że wszystkie zabudowy chłodnicze produkowane są w Daszynie pod Łodzią – tam znajduje się zakład posiadają certyfikaty ATP zarówno w klasie FNA (do 0°C) jak i FRC (do -20°C).

W ostatnich latach do zabudów chłodniczych GRUAU Polska przekonują się oprócz klientów indywidualnych również największe firmy zajmujące się wynajmem krótko- i długoterminowym. Jedną z ostatnich realizacji na izotermy wewnętrzne – 28 sztuk – zleciła firma Fraikin.

Źródło zdjęć: GRUAU Polska

Podziel się: