Reklama
stats

Iveco Daily 35S18 Hi-Matic jako autolaweta do wzięcia od ręki

Iveco Daily 35S18 Hi-Matic jako autolaweta do wzięcia od ręki

Z dostępnością aut na rynku dalej jest problem, ale ta autolaweta na podwoziu Iveco Daily 35S18 ze skrzynią Hi-Matic jest do wzięcia od ręki.

Trapy wjazdowe umieszczone pod platformą zabezpieczone zostały manualnym automatem centralnie ryglującym.

Trwała i dynamiczna 3-litrowa konstrukcja z rodziny F1C o mocy 180 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 430 Nm to jedna z największych zalet Iveco Daily. A jeżeli dodamy do tego chwaloną za sprawność działania automatyczną 8-stopniową skrzynię biegów produkcji ZF, zyskamy twardego konia pociągowego.

W przypadku prezentowanego egzemplarza mamy do czynienia z modelem Daily MY2022, a więc z ostatnią wersją po faceliftingu zaprezentowaną w minionym roku.

Reklama

Zabudowa autorstwa firmy Polmar ma wymiary 4300 mm x 2110 mm i do jej budowy wykorzystano lekkie aluminiowe panele z wieloma otworami ułatwiającymi zabezpieczenie przewożonych pojazdów czy maszyn budowlanych.

Zobacz też: Nowy Mercedes Sprinter z silnikiem 3.0 V6 – ostatnie sztuki czekają

W prezentowanym Iveco Daily zamontowana została automatyczna przekładnia Hi-Matic, która zblokowana została ze 180-konnym turbodieslem.

Do tego na wyposażeniu znalazły się aluminiowe trapy wjazdowe o szerokości 340 mm i długości 2300-2400 mm czy dwie sztuki skrzynek narzędziowych, zbiornik na wodę z dozownikiem mydła oraz wyciągarka elektryczna SUPER WINCH TS9500 na ruchomym łożu o uciągu 4,2 tony.

Ponadto Iveco Daily wyposażone zostało w hak holowniczy a o komfort podróży dbać będą m.in. nowe fotele, które w Iveco MY2022 otrzymały wewnętrzną pianka potrafiącą dostosowywać się do kształtu ciała.

Do tego na dłuższych trasach przyda się lepsze trzymanie boczne oraz dłuższe o 20 mm siedzisko. Ponadto kierowca może liczyć na ogrzewanie postojowe oraz kabinę sypialną z leżanką za fotelami Aero Cab firmy Spojkar.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany leasingiem takiego Dajlaka z zabudową typu autolaweta, to bezpośredni link do ogłoszenia i więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Partnerem materiału jest superauto.pl

Podziel się: