Reklama

Kierowca Jumpera zostawił w busie 6 rannych pasażerów – miał 1,5 ‰

Kierowca Jumpera zostawił w busie 6 rannych pasażerów – miał 1,5 ‰

Prowadzący Citroëna wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca Jumpera zostawił w busie 6 rannych pasażerów – miał 1,5 ‰ alkoholu w organizmie.

Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w miejscowości Ciemne na odcinku drogi wojewódzkiej 635 pomiędzy Radzyminem a Wołominem.

W poniedziałek 30 kwietnia przed godziną 7:00 rano biała brygadówka wypadła z drogi na łuku i uderzyła w drzewa, a kierowca uciekł do lasu pozostawiając 6 rannych pasażerów w wieku 38-62 lata.

Reklama

Zobacz też: eCall w pojazdach dostawczych z homologacją po 1 kwietnia 2018 roku

Prowadzący busa obywatel Ukrainy został jednak szybko zatrzymany przez policjantów z wołomińskiej komendy – badanie trzeźwości wykazało, że 29-latek miał w momencie wypadku ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierowca Citroëna Jumpera został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi – będzie on odpowiadać za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie wypadku drogowego.

W wypadku ucierpiało 6 osób z Jumpera. Aż 3 pasażerów miało poważne obrażenia i zostały przewiezione do szpitala, a wśród nich była osoba nieprzytomna, która przetransportowana została do kliniki śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Lotniczego.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: