Kolejny „furgotener” do kupienia – tym razem to Fiat Ducato

Kolejny „furgotener” do kupienia – tym razem to Fiat Ducato

Czytelnik Krystian znowu upolował kolejnego „furgotenera” wystawionego na sprzedaż. Tym razem furgon z kontenerem bazuje na Fiacie Ducato.

Pod koniec sierpnia pisałem o Peugeocie Boxerze z 1998 roku, którego przednia oryginalna część pochodziła z nadwozia furgon, ale tył to już sporej wielkości kontener (dla ciekawych polecam link poniżej).

Zobacz też: Był furgon a jest kontener – do kupienia jest nietypowy Peugeot Boxer

Reklama

Tamten artykuł powstał dzięki informacji od Krystiana, który wypatrzył bardzo podobną sztukę, ale bazującą już na Fiacie Ducato, która pojawiła się w serwisie ogłoszeniowym olx.pl.

Sprzedający tego nietypowego busa chyba trochę zaszalał z 1500-kilogramową ładownością, którą wpisał w treść ogłoszenia, ale przebieg ponad 550 000 kilometrów, to dla wysokoprężnego Diesla o pojemności 2.8 żaden przecież nalot.

Zobacz też: Używany: Ford Transit IV 2.5 D 75 KM – kolega „Rudej” (zdjęcia)

Nie wiem, czy ten Dukat woził więcej niż powinien, jednak sprzedający zapewnia, że dołożono pióra resorów, więc podejrzewam, że robotę ten busik miał ciężką.

Ja chciałbym jednak zwrócić uwagę na jeden bardzo ciekawy element wyposażenia, a mianowicie na podłogę w kabinie wyłożoną linoleum o drewnopodobnym wyglądzie!

Czyż ten miły dla oka akcent nie sprawia, że w kabinie tego Ducato poczuć się można robiło się przytulnie niczym we własnej kuchni? Chyba, że to linoleum to przypadkowa pozostałość po jednym z kursów, bo ten „furgotener” jeździł w firmie przeprowadzkowej.

Niemniej, co by tradycji stało się zadość, dla zainteresowanych kupnem tego Dukata podpinam bezpośredni link do ogłoszenia, który znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: