Lublin 3Mi z klimatyzacją – doka z paką o długości 4,3 metra

Lublin 3Mi z klimatyzacją – doka z paką o długości 4,3 metra

Ależ to jest piękny okaz! Do kupienia jest Lublin 3Mi z klimatyzacją. Tak, z klimatyzacją! Do tego 6-osobowa doka ma pakę o długości 4,3 metra.

Na początek zagadka – czy kiedykolwiek Lublin był sprzedawany z fabryczną klimatyzacją dachową?

Według mnie nie, ale mądre przysłowie mówi, że potrzeba jest matką wynalazków. Dlatego w wystawionym na sprzedaż na allegro.pl Lublinie 3Mi z 2006 roku ktoś zamontował klimatyzator dachowy, który nie tylko potrafi schłodzić 6-osobowe wnętrze doki, ale może też działać jako ogrzewanie postojowe.

Reklama

Zobacz też: 3-osiowy Lublin jako autolaweta – unikalny egzemplarz do kupienia

Do tego nowy właściciel będzie mógł korzystać z otwartej skrzyni ładunkowej, której długość to 4,3 metra. W sumie jakby zdjąć obecną zabudowę i nałożyć platformę, to niezła byłaby z tego autolaweta (aktualnie ładowność wynosi 1 200 kg).

W każdym razie według opisu samochód jest w stanie idealnym, co potwierdzają załączone w ogłoszeniu zdjęcia. Do tego pod maską pracuje 102-konny Diesel z Andrychowa o oznaczeniu 4CTi90, który wyposażony już został fabrycznie w intercooler, czyli chłodnicę powietrza doładowującego.

Zobacz też: Od rumuńskiej lawety odpadła opona – kara 10 000 zł (WIDEO)

Jeżeli ktoś miałby chrapkę na takiego klimatyzowanego Lublina, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ. Cena 13 900 zł brutto nie jest chyba zbyt wygórowana. Według mnie to wręcz okazja!

Źródło zdjęć: allegro.pl

Podziel się: