Reklama
stats

Lubliny z Bodzio Meble do kupienia na otomoto – ceny do 5000 zł

Lubliny z Bodzio Meble do kupienia na otomoto – ceny do 5000 zł

Mają wspomaganie kierownicy i 200-litrowe zbiorniki paliwa! Kultowe już Lubliny z Bodzio Meble do kupienia na otomoto – ceny do 5000 zł netto.

Kuba podesłał linki do ogłoszeń sprzedaży białych Intralli z zabudową kontenerową.

Jak wyczytać można z opisu zawartego w anonsie, wyprzedaż floty z dolnośląskiej miejscowości Goszcz dotyczy Lublinów 3 z różnych lat produkcji.

Reklama

Dostawcze Lubliny mają różne przebiegi (w ogłoszeniach podawany jest „nalot 700 000 kilometrów), ale każdy z nich ma wspomaganie kierownicy, 200-litrowy zbiornik paliwa, czy kontener o wymiarach 3770 mm/2100 mm/2130 mm (dł./wys./szer.).

Zobacz też: Prototypowe Lubo i kabiny Pasagona – zdjęcia z lubelskich zakładów

Cześć Lublinków napędzana jest turbodoładowaną jednostką z Andrychowa o mocy 102 KM (kod 4CTi90-1BE ), ale są do kupienia też Pasagony (ostatie wcielenie Lublina) z silnikiem Andoria ADCR już z bezpośrednim wtryskiem paliwa Common Rail.

Ta ostatnia konstrukcja ma już 2 636 ccm i moc 115 KM. Silnik ten generował już 250 Nm od 1800 do 2200 obr./min. i spełniać powinien normy spalin Euro 4.

Zobacz też: Fordy Transity we flocie Bodzio Meble – nagranie od Mariusza

Wyprzedawane Intralle Lubliny to efekt wprowadzenia do floty meblarskiego potentata nowych samochodów dostawczych.

Najpierw w parku samochodów pojawiły się Hyundaie H350 a ostatnio Fordy Transity – wszystkie te nowe auta otrzymały zabudowę kontenerową firmy MR Auto.

W każdym razie, jeżeli ktoś byłby zainteresowany meblarskimi Lublinami i Pasagonami, które latami przemierzały Polskę wzdłuż i wszerz, to bezpośredni link do jednego z ogłoszeń znajduje się TUTAJ (ceny 4000-5000 zł netto) a link do nowszego Pasagona (cena już 6000 zł netto) znajduje się TUTAJ.

Do kupienia jest około 300 sztuk, więc można przebierać w konkretnych egzemplarzach. Zakup większej partii pojazdów przez jednego klienta także nie będzie problemem.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: