Mały chiński dostawczak z nerkami od BMW na masce

Mały chiński dostawczak z nerkami od BMW na masce

Przeglądając ogłoszenia natknąłem się na całkiem ciekawe auto. Mały chiński dostawczak z nerkami od BMW na masce to DFM K02.

Tak już mam, że czasem szukam jakiś ciekawych „eksponatów” wystawionych na serwisach sprzedażowych.

Zobacz też: Prototypowy Pasagon na otomoto.pl – do kupienia furgon i kombi

Reklama

Dzisiaj akurat przeglądając znalazłem na otomoto.pl coś co od razu wzbudziło moją ciekawość. Wystawiony na sprzedaż DFM K02 to mały dostawczak z 4-osobową kabiną, który wyprodukowany został przez chińskiego motoryzacyjnego potentata, firmę Dongfeng.

Już sama ta matka jest w Polsce nieco egzotyczna, ale bardziej zainteresowały mnie „nerki” BMW umieszczone na masce. Przyznam, że wygląda to zestawienie bardzo zabawnie i na pewno zwraca na siebie uwagę! Powiedzmy, że to taki nietypowy tuning wizualny 😉 Jednak prawda jest taka, że te „nerki” to fabryczny design a dołożony został tylko emblemat bawarskiej marki!

Zobacz też: Dacia Duster Pick-Up 4WD i Dokker Pick-up na IAA 2018

W każdym razie mały chiński dostawczak ma według wpisu w dowodzie rejestracyjnym niezłe 810 kg a na wyposażeniu DFM K02 posiada nawet klimatyzację manualną oraz radio.

Dzięki instalacji LPG (z butlą toroidalną na pace) można na pewno ograniczyć koszty eksploatacji.

Jeżeli więc, ktoś ma ochotę na chińską 4-osobową „brygadówkę” na gaz z nadającymi szlachetności „nerkami” BMW to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: