Na stacjach LOTOS wypożyczysz małe auta dostawcze

Na stacjach LOTOS wypożyczysz małe auta dostawcze

Na stacjach sieci LOTOS pojawiła się możliwość wypożyczenia osobówek i małych aut dostawczych. Usługa wynajmu dostępna jest na razie w 8 polskich miastach.

Wypożyczalnia samochodów przy stacjach paliw to pierwsza tego typu usługa w Polsce, za którą stoją firmy LOTOS oraz 99RENT zajmująca się wynajmowaniem aut na polskim rynku od 2008 roku. Obecnie flota pojazdów 99RENT liczy blisko tysiąc pojazdów.

Zobacz też: Carpol przygotował 9-osobowego Sprintera z zabudową warsztatową

Reklama

Proces wydania i zwrotu auta ma być prosty i nie zajmować więcej niż kilkanaście minut. Wynająć dostawczaka, czy osobówkę może każdy, kto ukończył 21 lat oraz posiada aktywne prawo jazdy od co najmniej 2 lat. Do tego niezbędny będzie dowód osobisty czy paszport, a poza tym trzeba będzie uiścić kaucję w wysokości 1 000 złotych (wyłącznie kartą kredytową lub kartą płatniczą).

Wynajęcie pojazdu należącego do segmentu małych aut dostawczych (np. Citroën Berlingo, Peugeot Partner) kosztuje 121,14 złotych netto na dobę /149 zł brutto na dobę bez limitu kilometrów.

Zobacz też: CNG w autach dostawczych – gazowa rewolucja?

Na początek usługa wynajmu samochodów 99RENT jest dostępna na stacjach paliw sieci LOTOS w ośmiu miastach: Bydgoszczy, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Krakowie, Radomiu, Warszawie oraz Wrocławiu.

Źródło zdjęcia: LOTOS

Podziel się: