Reklama

Nie dało się tego zamieść pod dywan – transport wykładzin VW T6.1

Nie dało się tego zamieść pod dywan – transport wykładzin VW T6.1

Takiej akcji już nie dało się zamieść pod dywan 😉 Brytyjczycy pokazali jak nie robić transportu wykładzin krótkim Volkswagenem T6.1.

Są takie zdjęcia, które od razu wyglądają niczym mem, ale okazują się najprawdziwsze zdarzenia. A tak właśnie miałem z fotografią wykonaną przez brytyjskich funkcjonariuszy „drogówki” z Bedfordshire, Cambridgeshire and Hertfordshire Police.

Otóż w sobotę 8 lipca policyjny patrol zauważył na Ashcroft Road w Luton niebieskiego Volkswagena Transportera, którego kierowca zbyt optymistycznie podszedł do możliwości załadunkowych T6.1.

Reklama

W momencie, kiedy policjanci dali znak do zatrzymania „blaszki” wypełnionej długimi wykładzinami, prowadzący dostawczego Volkswagena zjeżdżając na lewą stronę jezdni zahaczył jednym z wystających elementów ładunku o lusterko zewnętrzne jednego z zaparkowanych przy drodze pojazdów.

Jak podkreślają z przymrużeniem oka tamtejsi funkcjonariusze, sprawy nie dało się zamieść pod dywan i kierowca będzie teraz odpowiadał za spowodowanie kolizji oraz niebezpieczną jazdę. Oczywiście policjanci zakazali dalszej jazdy tak załadowanym furgonem.

Źródło zdjęć: Bedfordshire, Cambridgeshire and Hertfordshire Police

Podziel się: