Reklama
stats

Nowe Berlingo, Partner i Combo – tak będą wyglądać z przodu

Nowe Berlingo, Partner i Combo – tak będą wyglądać z przodu

Oto oficjalna grafika koncernu PSA przedstawiająca nowe Berlingo, Partnera i Combo – a dokładniej przodu tych aut. Koncern ujawnił też kilka innych detali.

No muszę przyznać, że oficjalna grafika nie powala wielkością, ale innej nie ma. Każdy z nowych kombivanów należących do Grupy PSA ma oczywiście inaczej zaprojektowany grill, reflektory oraz zderzaki, które stylistycznie nawiązują do innych modeli tych marek.

Zobacz też: Opel sprzedany za 2,2 miliarda euro Grupie PSA

Reklama

Do tego koncern PSA potwierdził, że wszystkie „trojaczki”, czyli Citroën Berlingo III, Peugeot Partnet III generacji oraz Opel Combo E produkowane będą zarówno w hiszpańskich zakładach Vigo oraz portugalskiej fabryce w Mangualde.

Nowe „trojaczki” opracowano w oparciu o modułową platformę EMP2, z które korzysta już Peugeot Jumpy/Traveller oraz Citroën Expert/SpaceTourer. Osobowe wersję – tak jak dotychczas – dostępne będą zarówno w wersjach 5- lub 7-osobowych.

Jak na razie nie podano wiadomości o tym jakie jednostki napędowe znajdą się w ofercie. Według niektórych mediów branżowych odmiany osobowe mają się też różnić stylistycznie od osobowych kombivanów. Jak będzie, czas pokaże. Premiera nowych modeli nastąpić ma w połowie 2018 roku.

Źródło grafiki: PSA

Podziel się: