Reklama

Opel Combo Cargo zadebiutuje na IAA 2018 w Hanowerze

Opel Combo Cargo zadebiutuje na IAA 2018 w Hanowerze

We wrześniu Opel Combo Cargo zadebiutuje na IAA 2018 w Hanowerze – poza dostawczą wersją Combo E zaprezentowany zostanie też kombivan z dłuższym nadwoziem.

IAA w Hanowerze to największe targi poświęcone pojazdom użytkowym na świecie. W tym roku wystawa dla publiczności dostępna będzie w dniach 20-27 września.

Zobacz też: Opel Combo E – pierwsze wrażenia po premierze (WIDEO, ZDJĘCIA)

Reklama

Wśród wielu światowych premier samochodów dostawczych pokazany zostanie Opel Combo Cargo, czyli użytkowa wersja najnowszego kombivana, której premiera odbędzie się podczas dnia prasowego 19 września.

W tym samym czasie koncern PSA zaprezentuje także bliźniacze Citroëna Berlingo Van oraz Peugeota Partnera i jego osobową wersję Rifter.

Combo Cargo dostępne będzie w dwóch wersjach nadwozia: 4,40 m (L) oraz 4,75 m (XL). Użytkowa odmiana Cargo E pomieści w ładowni dwie europalety a ładowność dochodzić ma do 1000 kg.

Zobacz też: Citroën Berlingo Van III – w sprzedaży od I kwartału 2019 roku

W Hanowerze poza furgonem i odmianą mogącą zabrać 5-osób z mniejszym ładunkiem pojawi się też po raz pierwszy publicznie kombivan Combo E z dłuższym nadwoziem XL.

Do napędu najnowszej generacji Combo służyć będą turbodoładowane silniki benzynowe 1.2 oraz turbodiesle 1.5 o mocach od 75 do 130 KM.

Źródło zdjęć: Opel

Podziel się: