Opel Movano X70 z własnym basenem zamiast ładowni

Opel Movano X70 z własnym basenem zamiast ładowni

LED-owe TV i kuchenka mikrofalowa w busie to za mało? To może Bam-bus poll party, czyli nietuzinkowy Opel Movano X70 z własnym basenem zamiast ładowni!

Czytelnik Michał podesłał link do Opla Movano A wystawionego na otomoto.pl. Oczywiście nie jest to jakaś tam zwykła „blaszka”… bo w zasadzie to już sporo blachy wycięto w trakcie przeróbki tej „X70-tki” na kabriolet z basenem i paleniskiem w beczce z tyłu auta.

Napędzany silnikiem 2.8 DTI Opel Movano z własnym basenem zamiast ładowni to dzieło ludzi ze szwajcarskiej firmy Garage Marti AG.

Reklama

Wystawiony na sprzedaż na polskim serwisie ogłoszeniowym Movano to dostawczak to efekt wyzwania pod hasłem Grill & Pool Challenge (z ang. grillowo-basenowe wyzwanie) rzuconego przez zaprzyjaźnioną firmę Stirnimann AG z Olten mechanikom i blacharzom z Garage Marti AG.

Zobacz też: Ople Movano dla Orlenu z zabudową warsztatową od GRUAU Polska

Trzeba przyznać, że szwajcarzy potrafią się bawić diaxem, a i kolory na karoserii Movano też dobrali idealne 🙂

Cała przebudowa zwykłej białej „blaszki” uwieczniona została na załączonym poniżej filmie, a dla zainteresowanych kupnem nietuzinkowego Opla Movano bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: