Reklama

Peugeot Boxer wziął na hol ciężarówkę – zdjęcia od Roberta

Peugeot Boxer wziął na hol ciężarówkę – zdjęcia od Roberta

Czytelnik Robert podesłał po raz kolejny ciekawe zdjęcia. Tym razem Peugeot Boxer wziął na hol ciężarówkę, która nie mogła sama ruszyć spod dystrybutora.

Sytuacja ta miała miejsce we wtorek 21 listopada na stacji Orlen przy ulicy Krakowskiej w Kielcach. Akurat tankujący swoje służbowe auto Robert zauważył, jak kierowca 3-osiowego MAN-a z HDS-em przeplata pas do uchwytu przy przednim zderzaku. Najprawdopodobniej „solówka” nie mogła odpalić i blokowała dojazd do dystrybutorów na stacji.

Zobacz też: Ursus ELVI z kabiną od Lublina i zabudową na 4 europalety

Reklama

Jak informuje Robert po chwili podjechał biały Peugeot Boxer i po złączeniu go z ciężarówką odholował „solówkę” o dobre kilkadziesiąt metrów dalej.

Nie wiadomo czy obaj kierowcy się znali, ale tak czy inaczej trzeba pochwalić szybką i przytomną reakcję. Dzięki temu inni użytkownicy stacji mogli zatankować swoje samochody bez zbędnego czekania aż dojdzie do „solówki” mechanik.

Jak informuje Robert, dostawczak „bardzo sprawnie poradził sobie z holowaniem Mańka, chociaż sprzęgło Boxera musiało dostać ostro w… przy takiej akcji”.

Źródło zdjęć: Robert

Podziel się: