Reklama

Pod Krosnem Sprinter wjechał w Cinquecento – nie żyją 2 osoby

Pod Krosnem Sprinter wjechał w Cinquecento – nie żyją 2 osoby

W sobotę 6 października doszło do tragicznego wypadku. Pod Krosnem Sprinter wjechał w Cinquecento – nie żyją 2 osoby, kierująca i pasażer z osobówki.

Dramat rozegrał się około godziny 1:00 w nocy w miejscowości Rogi. Jadący od strony przejścia granicznego Mercedes Sprinter prowadzony przez 19-latka z nieznanych ciągle przyczyn zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył prawym przodem w tył Fiata Cinquecento, który stał w zatoczce autobusowej.

Zobacz też: System EBA w dostawczakach to 2500 wypadków rocznie mniej

Reklama

W wyniku zderzenia osobówka przesunięta została o około 30 metrów. Prowadzącemu Sprinter nic się nie stało, ale 21-letnia kobieta kierująca Cinquecento oraz siedzący za nią 45-letni pasażer zmarli na miejscu.

W momencie uderzenia z osobowego samochodu wypadł 26-letni pasażer siedzący obok kierującej – trafił on do szpitala z obrażeniami.

Teraz policja pod nadzorem prokuratora ustala, co było przyczyną zderzenia a na czas trwania czynności procesowych droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana.

Jak podają lokalne media, wszyscy uczestnicy tego tragicznego zdarzenia w Rogach to mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. Kierowca Sprinter był trzeźwy, ale jego krew została pobrana do dalszych badań.

Źródło zdjęć: KM Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie

Podziel się: