Reklama
stats

Renault Trafic SpaceClass – w Polsce od października 2017 roku

Renault Trafic SpaceClass – w Polsce od października 2017 roku

Na 70. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes zadebiutuje Renault Trafic SpaceClass. W Polsce ten luksusowy minibus będzie dostępny od października.

Renault Trafic SpaceClass będzie mógł zabrać do 9 osób, a dzięki zamontowanym na prowadnicach fotelom w drugim i trzecim rzędzie, można skonfigurować ustawienie siedzisk w ponad 50 pozycjach.

Zobacz też: Renault Trafic Passenger liderem segmentu minibusów w 2016 roku

Reklama

Do tego wersję SpaceClass wyróżniają przyciemniane tylne szyby, automatycznie regulowana klimatyzacja, czy indywidualne lampki do czytania LED.

W opcji klienci zamówić mogą również skórzaną tapicerkę lub pakiet Signature, który obejmuje obrotowe siedzenia oraz ruchomą konsolę centralną ze składanymi blatami i praktycznymi schowkami.

Zobacz też: Test: Dacia Dokker Stepway – budżetowy kombivan (wideo, zdjęcia)

Renault Trafic SpaceClass będzie standardowo wyposażony w gniazda 220 V oraz USB, dzięki czemu pasażerowie będą mogli podładować swoje laptopy czy smartfony, a na desce rozdzielczej z ozdobne elementy w kolorze chromu i satynowej czerni zamontowano 7-calowy wyświetlacz.

Z zewnątrz SpaceClass wyróżnia się światłom do jazdy dziennej LED, chromowanej osłonie chłodnicy, lakierowanym zderzakom, specjalnym emblematom na przednich błotnikach, unikatowemu kolorowi nadwozia Szary Comète dla wersji premierowej. Do tego luksusową wersję Trafica będzie można zamówić z 17-calowym obręczami Black Diamond z oponami w rozmiarze 215/60R/17 C.

Na głównych europejskich rynkach Renault Trafic SpaceClass pojawi się od września 2017 roku, a polska premiera planowana jest na pierwszą połowę października. Jak na razie Renault Polska nie podało dokładnej specyfikacji, ani cennika nowej wersji Trafica.

Źródło zdjęć: Renault

Podziel się: