Reklama
stats

Robią foty zamiast pracować – konkurs dla inspektorów ITD

Robią foty zamiast pracować – konkurs dla inspektorów ITD

Na oficjalnym profilu ITD na Facebooku pojawił się informacja o zwycięzcy comiesięcznego konkursu fotograficznego, w którym biorą udział… inspektorzy ITD!

Czy taka akcja, która angażuje w trakcie pracy inspektorów ITD do robienia ładnych fotografii nie odciąga ich czasem od głównego zajęcia, jakim powinny być kontrole drogowe pojazdów i kierowców?

Zobacz też: Kolizja z udziałem busa ITD – inspektor ukarany… pouczeniem

Reklama

Pomijając fakt, że zamiast wciągnąć w całą akcję samych kierowców, którzy mogli by pewnie pochwalić się ciekawymi zdjęciami z ITD w roli głównej, ale prowadzący oficjalny profil tejże instytucji na Facebooku wyraźnie podkreślają, że to fotograficzny konkurs „dla Inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego”.

No cóż. Może oczywiście także gratuluję panu Piotrowi Nowakowi z BEPO Sekcji Północno-Wschodniej Olsztyn ładnej foty służbowego Volkswagena T6, ale czy parkowanie w takim miejscu nie ogranicza pola widzenia innych użytkowników drogi?

Jednak dla mnie o wiele ciekawszą kompozycję ma zwycięskie zdjęcie z października, które wykonał młodszy Inspektor Rafała Bisto ze Świętokrzyskiego Inspektoratu Transportu Drogowego. A i chyba służbowy Fiat Ducato stoi w zatoczce na punkcie kontrolnym, czyli jak należy, a nie na poboczu skrzyżowania dróg…

Źródło zdjęć: facebook.com/itd.gov/

Podziel się: