Reklama

Śmiertelny wypadek na DK 8. Audi A4 wjechało w Mercedesa Sprintera

Śmiertelny wypadek na DK 8. Audi A4 wjechało w Mercedesa Sprintera

W środę na DK 8 doszło do zderzenia osobowego Audi A4 ze Sprinterem. Zmarły 2 osoby z kombi i ranny został kierowca Mercedesa.

Do tragicznego wypadku doszło 2 listopada około godziny 11:00 nieopodal miejscowości Zaścianek nieopodal Białegostoku. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący Audi A4 na 657. kilometrze drogi krajowej nr 8 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w jadącą w stronę Białegostoku pomoc drogową na podwoziu Mercedesa Sprintera.

Po przybyciu na miejsce służb stwierdzono, że kierowca i pasażer Audi nie dają żadnych oznak życia., natomiast kierowca Sprintera został opatrzony przez świadków zdarzenia.

Reklama

Teraz przyczyny wypadku ustalają białostoccy policjanci pod nadzorem prokuratury.

Niestety, pomimo wydobycia poszkodowanych z osobówki i rozpoczęcia resuscytacji krążeniowo-oddechowej przybyły na miejsce lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon kierowcy i pasażera podróżującego „A4-ką”.

Ostatecznie kierujący pomocą drogową, który w momencie wypadku był trzeźwy, został zabrany do szpitala na dalsze badania.

Po wypadku i na czas działań ratowniczych krajowa „ósemka” na odcinku od obwodnicy Wasilkowa do miejscowości Rybniki była całkowicie zablokowana a policja wprowadziła objazdy.

Źródło zdjęć: KM PSP Białystok

Podziel się: