Reklama
stats

Szukali dziury w całym – Ducato z Polski miało 30 usterek

Szukali dziury w całym – Ducato z Polski miało 30 usterek

Szukali dziury w całym i znaleźli. Fiat Ducato z Polski miał 30 usterek technicznych, co w konsekwencji skończyło się zakazem dalszej jazdy.

Niemieccy policjanci zatrzymali w Halver, mieście w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, biały furgon zarejestrowany w Polsce.

W trakcie kontroli okazało się, że pochodzący z Rumunii kierowca trudni się zbieraniem złomu, a żelastwo przewożone w ładowni nie był w jakikolwiek zabezpieczony przed przemieszczeniem.

Reklama

Tak wyglądały opony w kontrolowanym w Halver Fiacie Ducato.

Ponadto funkcjonariusze przyjrzeli się bliżej stanowi technicznemu Fiata Ducato. Aby uzyskać szczegółową ekspertyzę w tej kwestii poproszono o pomoc specjalistów z TÜV, którzy doliczyli się 30 usterek.

Poza korozją czy usterkami oświetlenia badanie wykazało m.in. nierównomierną siłą hamowania na poszczególnych kołach.

Według oficjalnego komunikatu rumuński kierowca musiał na miejscu zdeponować gotówkę jako zabezpieczenie na wypadek nałożonych wykroczeń administracyjnych.

Źródło zdjęć: Polzei

Podziel się:
1

Odpowiedzi

Napisz tu swoją opinię

  1. Kiero

    złom ze swojej natury jest sumą luźnych elementów. w jaki niby sposób zabezpieczyć to??? zawsze myślałem że sam furgon mając metalowe ściany jest zabezpieczeniem.w końcu jeszcze nie widziałem kuriera który by dodatkowo zabezpieczał przewożone setki luźnych paczekk…

Komentarze zamknięte.