Reklama

Testowy muł Volkswagena na ulicach Szczecina. Mają niedaleko bazę

Testowy muł Volkswagena na ulicach Szczecina. Mają niedaleko bazę

Michał podesłał zdjęcia testowego muła Volkswagena, który spotkał na ulicach Szczecina. To częsty widok, bo Niemcy mają tam niedaleko bazę.

Nie raz, nie dwa wspominałem, że dostawczakiem.pl to portal współtworzony przez samych Czytelników. A wczoraj Michał podesłał arcyciekawe zdjęcia przedstawiające… No właśnie, co? 🙂

„Takie coś VW testuje w Szczecinie. Boczne drzwi nie odsuwane tylko otwierane. I „wlew” paliwa trochę duży i dziwna klapka nad nim. Może na zdjęciu tak nie widać, ale naprawdę konkretne duże koła – napisał Michał, autor zdjęć testowego muła przyłapanego na tzw. badaniu drogowym.

Reklama

Zobacz też: Cennik VW ID. Buzz Cargo od 245 877 zł brutto. Ładownia? Na 2 EP

Po pierwsze warto zaznaczyć, że właśnie w stolicy województwa zachodniopomorskiego jeździ sporo różnych bardziej lub mniej zakamuflowanych pojazdów z Grupy Volkswagena a to dlatego, że we Wołczkowie pod Szczecinem znajduje się punkt, z którego wyjeżdżają na testy drogowe prototypy i pojazdy, na bazie których sprawdzane są najnowsze technologie.

Na zdjęciu uchwyconym przez Michała widać zmodyfikowane nadwozie T6.1 z naprawdę dużymi kołami oraz ze zwracającą uwagę klapką nad prawym tylnym kołem. Co to w takim razie na model?

Podziel się: