Reklama

Trafic wjechał w płot. Kierowca dzień wcześniej stracił uprawnienia

Trafic wjechał w płot. Kierowca dzień wcześniej stracił uprawnienia

W Szczytnie Renault Trafic wjechało w płot. Kierowca był pijany a dzień wcześniej stracił uprawnienia za… jazdę w stanie nietrzeźwości.

We wtorek 9 kwietnia policjanci ze Szczytna otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na terenie miasta.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu przed godziną 15:00 prowadzący Renault Trafic wjechał w ogrodzenie a zatrzymał kierowcę świadek zdarzenia.

Reklama

Za kierownicą minibusa siedział 70-letni mieszkaniec Szczytna – na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, ale po zbadaniu alkomatem wynik pomiaru nie pozostawiał wątpliwości, dlaczego doszło do staranowania ogrodzenia.

W poniedziałek 70-latek stracił prawo jazdy w poniedziałek mając ponad promil. We wtorek wjechał w ogrodzenie mając 2,5 promila…

Prowadzący Trafica miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu a zaledwie dzień wcześniej, czyli w poniedziałek 8 kwietnia policjanci zatrzymali prawo jazdy za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości – wtedy 70-latek „wydmuchał” ponad promil.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Niebawem 70-latek ze Szczytna stanie przed sądem, aby ponieść konsekwencje swoich czynów.

Funkcjonariusze zabezpieczyli uszkodzony w wyniku kolizji pojazd i dokonali jego tymczasowego zajęcia. Następnie do prokuratora zostanie skierowany wniosek o wydanie postanowienia w przedmiocie zabezpieczenia majątkowego.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + dwa =