Reklama
stats

Volkswagen Caddy ze schodami lotniskowymi do kupienia na olx.pl

Volkswagen Caddy ze schodami lotniskowymi do kupienia na olx.pl

Ale bym tym jeździł po mieście i do Biedry na zakupy! Niezwykły Volkswagen Caddy ze schodami lotniskowymi do kupienia na olx.pl.

Już pewnie wiecie, że w wolnych chwilach przeglądam różne ogłoszenia dotyczące używanych samochodów użytkowych.

I jednym z ciekawszych ogłoszeń, które znalazłem dzisiaj jest VW Caddy I generacji.

Reklama

Oczywiście już sam Volkswagen Caddy z 1989 roku to w obecnej chwili już niemal prawdziwy klasyk, ale w tym wypadku produkowany w Sarajewie niemiecki pick-up to w zasadzie nośnik mocno specjalistycznej zabudowy.

Służący za ruchomy podest Caddy ze schodami na jednym z niemieckich lotnisk posiada zabudowę Liineburger Drahtwarenfabrik Dahms & Co.

Zobacz też: 3 miliony pojazdów z VW Poznań – jubileuszowe auto to Caddy

Wywodząca się miasta Lüneburg w Dolnej Saksonii firma zajmowała się przede wszystkim produkcją drutu do ogrodzeń czy bram .

I trochę to specjalistyczne nadwozie w postaci trap pasażerskich wykorzystywanych na lotniskach ma rzeczywiście w sobie nieco z „druciarstwa” – spójrzcie proszę na przedłużenie tylnych burt… 🙂

Zobacz też: VW Caddy 4.2 V8 – 300 KM i felgi od Corvette C4

W każdym razie służący za mobilne schody pasażerskie Caddy to na pewno unikat na polskim rynku a do tego ma przejechane tylko 8203 kilometry!

No i ta skrzynka po prawej stronie kierowcy, która służy do „kotwiczenia” schodów do samolotu i wysuwania podpór stabilizujących za lewymi i prawymi drzwiami – coś pięknego.

Jeżeli więc ktoś z szanownych Czytelników chciałby pomykać takim lotniskowym „Caddylakiem” do przedszkola zawieźć codziennie dzieciaka albo podjechać na zakupy do „Biedry”, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: