Reklama
stats

Wypadek dwóch kurierskich busów. Jeden z kierowców ranny

Wypadek dwóch kurierskich busów. Jeden z kierowców ranny

W niemieckim Wilhelmshaven doszło do wypadku dwóch kurierskich busów jeżdżących w barwach DHL. Jeden z kierowców został ranny.

Do intrygującej sytuacji z udziałem dwóch kurierskich dostawczaków doszło w niemieckim mieście Wilhelmshaven położonej w Dolnej Saksonii.

W sobotę 10 czerwca 21-latek kierujący Iveco Daily jadąc Paul-Hug-Strasse na skrzyżowaniu z Kieler Strasse nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z jego prawej strony 39-letniemu koledze – także kurierowi DHL prowadzącemu również Iveco Daily.

Reklama

Sprawca wypadku został przewieziony do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W wyniku tego zdarzenia jeden z biorących udział w wypadku pojazdów przewrócił się na lewy bok uszkadzając dodatkowo zaparkowanego przy chodniku osobowego Peugeota 206 CC.

Przybyli na miejsce strażacy wyciągnęli 21-latka z uszkodzonego busa i przekazali ratownikom medycznym, którzy zadecydowali o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala. Niemieckie służby podają, że 39-letni kurier nie odniósł żadnych obrażeń.

Po wypadku oba dostawczaki nie nadawały się już do jazdy i zostały usunięte przez pomoc drogową. Oszacowane szkody opiewać mają na 20 000 euro.

Źródło zdjęć: Polizei

Podziel się: