Wywrotka trójstronna D.A.C. z przegrodą na podwoziu Fiata Ducato

Wywrotka trójstronna D.A.C. z przegrodą na podwoziu Fiata Ducato

Podkielecki producent zabudów ma w swoim bogatym portfolio wywrotki trójstronne. Jedną z ostatnich realizacji była taka wywrotka na podwoziu Fiata Ducato.

Wywrotka zbudowana została dla jednej z firm działającej w branży ogrodniczej. Dzięki widocznej na zdjęciu po prawej stronie przegrodzie można przewozić dwa sypkie materiały (w jednej przegrodzie żwir, a w drugiej piasek).

Jeżeli jednak zajdzie potrzeba wykorzystania całej powierzchni ładunkowej, można szybko przegrodę zdemontować.

Reklama

Burty o wysokości 400 milimetrów wykonane zostały z aluminiowych profili, a ochronę podwójnej kabiny pasażerskiej zapewnia wysoka ażurowa przegroda. Do tego przed uszkodzeniami tylnych lamp zespolonych służy ochronna siatka.

Zobacz też: Isuzu M21 z zabudową kontenerową i windą – nowość od D.A.C.

Podłoga zabudowy wyłożona została blachą, a a na życzenie klienta możliwe jest doposażenie jej w uchwyty do mocowania ładunku.

Dodatkowo na liście wyposażenia znaleźć się np. stelaż wraz z plandeką, czy specjalne nadstawki używane zazwyczaj przez firmy komunalne.

Do obsługi wywrotu służy pilot na spiralnym kablu, który w trakcie jazdy schowany może być pod siedziskiem w drugim rzędzie niebieskiego Ducato. Co ważne, dzięki magnesowi pilota przyczepić można w trakcie rozładunku do karoserii.

Źródło zdjęć: D.A.C.

Podziel się: