Reklama

Isuzu M21 z zabudową kontenerową i windą – nowość od D.A.C.

Isuzu M21 z zabudową kontenerową i windą – nowość od D.A.C.

Firma D.A.C. – znany świętokrzyski producent zabudów z długoletnią tradycją – prezentuje kolejny produkt. To nowe Isuzu M21 z zabudową kontenerową i windą.

Polska prezentacja Isuzu M21 miała miejsce na początku października a już teraz podkielecki producent zabudów przygotował już pierwsze egzemplarze z aluminiowym kontenerem i windą samozaładowczą – jest to pierwsza partia pojazdów dla dużego klienta flotowego.

Zobacz też: Isuzu M21 z nowym silnikiem Euro 6 bez AdBlue

Reklama

Kontener wyposażono w jedną listwę transportową do mocowania ładunku, ale na życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia dodatkowych punktów mocujących w podłodze.

Ponadto o zapewnienie dobrej widoczności w przestrzeni ładunkowej dbają dwa punkty oświetleniowe LED umieszczone na suficie.

Do tego kontenery posiadają windę samozaładowczą o udźwigu 750 kilogramów oraz o szerokości platformy równej 1 450 milimetrów.

Sterowanie windą odbywa się za pomocą pilota na kablu spiralnym (widoczny na prawej wewnętrznej ścianie kontenera) lub ze skrzynki pod zabudową. Oczywiście na życzenie zamawiającego istnieje możliwość domówienia pilota radiowego lub sterowania nożnego przyciskami umieszczonymi na platformie.

Zobacz też: Ford Transit ze skrzynią D.A.C. i systemem szyn na bokach plandeki

Jak podkreślają przedstawiciele firmy D.A.C. prezentowany kontener oferuje niemal tonę ładowności.

Do tego zamiast tylnych skrzydeł zamontowano klapę na siłownikach gazowych, która szczelnie od góry domyka kontener – takie rozwiązanie jest po prostu lżejsze.

Dodatkowo zabudowane przez D.A.C. Isuzu M21 otrzymały spojler dachowy z owiewkami bocznymi oraz plastikowe nadkola z chlapaczami.

Źródło zdjęć: D.A.C.

Podziel się: