Yaris Van w oficjalnej ofercie Toyota Motor Poland

Yaris Van w oficjalnej ofercie Toyota Motor Poland

W oficjalnej ofercie Toyota Motor Poland pojawił się Yaris Van z homologacją N1. Ceny startują od 52 000 zł brutto za 3-drzwiowe auto z silnikiem 1.0/69 KM.

Nowa 2-osobowa wersja Toyoty Yaris Van pozbawiona została m.on. tylnej kanapy oraz pasów bezpieczeństwa, a pomiędzy przednimi fotelami a przestrzenią ładunkową zamontowano ściankę grodziową, która na wysokości linii okien przechodzi w kratkę.

Toyota Motor Poland podaje, że ładownia ma pojemność 660 litrów mierząc do dolnej linii okien oraz 1 100 litrów licząc do wysokości podsufitki.

Reklama

Zobacz też: Test: Opel Corsa E Van – mały miejski dostawczak (wideo, zdjęcia)

Wysokość otworu załadunkowego to 82 cm a jego maksymalna szerokość to 100 cm. Całkowicie płaska podłoga ładowni mieści w najdłuższym punkcie aż 135 cm, natomiast w najszerszym miejscu przestrzeń ładunkowa mierzy 125 cm.

Jak wynika z oficjalnego cennika 3-drzwiowy Yaris Van z benzynową jednostką napędową 1.0 VVT-i o mocy 69 KM i bazowym pakietem wyposażenia Active (np. lakierowane zderzaki, elektryczne szyby przednie, wspomaganie kierownicy, 7 poduszek powietrznych) wyceniony został na 52 000 zł brutto, a dopłata do 5-drzwiowego nadwozia wynosi 1 000 zł brutto.

Z kolei 5-drzwiowy Yaris Van ze 111-konną jednostką 1.5 Dual VVT-iE i topowym pakietem Premium+Pakiet City (m.in. klimatyzacja, skórzana kierownica i gałka dźwigni zmiany biegów, kamera cofania) kosztuje już 59 500 zł brutto.

Źródło zdjęć: Toyota

Podziel się: