Reklama
stats

Zabudowa izotermiczna D.A.C. na podwoziu Forda Transita

Zabudowa izotermiczna D.A.C. na podwoziu Forda Transita

Podkielecki D.A.C. pochwalił się kolejną swoją realizacją. Tym razem to Ford Transit z zabudową izotermiczną przygotowaną dla producenta zdrowej żywności.

Dystrybucja chrupek śniadaniowych dla dzieci, batonów zbożowych, kasz, czy bakalii także wymaga dostosowanej, wręcz szytej na miarę zabudowy. Taką właśnie izotermę na podwoziu Forda Transita VII generacji zbudowała w ostatnim czasie firma D.A.C. z siedzibą w Sukowie pod Kielcami.

Zobacz też: Konwersja furgonu na chłodnię – kolejna zabudowa firmy D.A.C.

Reklama

Aby ułatwić częste wchodzenie i wychodzenie z przedziału ładunkowego zamontowany został z tyłu szeroki tylny stopień oraz plastikową rączkę po prawej stronie wejścia.

Do tego z tyłu pojawiły się pojedyncze drzwi, co jest charakterystyczną cechą dla większości zabudów wożących chipsy i inne lekkie paczki z towarem.

Zobacz też: Ford Ranger dla polskiego wojska – 882 sztuk do 2022 roku

W środku izotermy znalazły się regały produkcji D.A.C., które „skrojone” są zawsze idealnie pod wymiar konkretnej zabudowy.

Do tego, aby zapewnić dobrą widoczność na suficie izotermy zamontowano ledowe oświetlenie, a na zewnątrz po bokach pojawiły się osłony antyrowerowe.

Na kabinie Transita nie zabrakło również spoilera dachowego, który poprawia aerodynamikę pojazdu, co wpływa bezpośrednio na mniejsze zużycie paliwa oraz wyższy komfort akustyczny, zwłaszcza przy większych prędkościach.

Źródło zdjęć: D.A.C.

Podziel się: