Zabudowa wystawowa Pony Auto Polska – idealna na targi i pokazy

Zabudowa wystawowa Pony Auto Polska – idealna na targi i pokazy

Pony Auto Polska to uznany producent zabudów dla aut użytkowych. Wśród szerokiej gamy oferowanych adaptacji śląska firma oferuje także zabudowy wystawowe.

Mobilny salon firmowy, który dotrze na plenerową imprezę czy na branżowe targi – tak w skrócie można opisać zabudowy wystawowe, które realizowane są w Łaziskach Górnych, gdzie swoją siedzibę ma firma Pony Auto Polska.

Zobacz też: Kontener zespolony z kabiną i podwójną leżanką od Pony Auto Polska

Reklama

Wśród przedsiębiorstw, które postanowiły zamówić takie właśnie nadwozia Pony Auto Polska znaleźli się m.in. producenci kotłów i pieców centralnego ogrzewania, firmy wytwarzające elektronikę, czy akcesoria malarskie.

Wśród elementów, które można zamówić do zabudowy wystawowej jest m.in. podwieszany telewizor z soundbarem, ale też i szafy, regały i siedziska, pod którymi znajdują się schowki np. na ulotki czy katalogi firmowe.

Zobacz też: Test: Mercedes Sprinter III 314 CDI – z napędem FWD (wideo, zdjęcia)

Na życzenie klientów specjaliści z Łazisk Górnych mogą doposażyć mogą też wnętrze zabudowy w ekspres do kawy, czy lodówkę, ale śląska firma jest otwarta i na inne indywidualne wymagania klientów.

Charakterystyczną cechą zabudowy pokazowej Pony Auto Polska jest opuszczany podest, który znacznie powiększa powierzchnię użytkową i – co ważne – do jej opuszczania i składania wystarczy jedna osoba.

Z kolei podnoszona boczna klapa chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi a po zasłonięciu jej boków i zastosowaniu promiennikowego ogrzewania sprawdzi się także i w okresie jesienno-zimowym.

 

Źródło zdjęć: Pony Auto Polska

Podziel się: