Reklama

Kontener zespolony z kabiną i podwójną leżanką od Pony Auto Polska

Kontener zespolony z kabiną i podwójną leżanką od Pony Auto Polska

Kontener zespolony z kabiną i podwójną leżanką od Pony Auto Polska to ciekawa alternatywa dla „międzynarodówek” z plandeką i przedłużaną kabiną.

W ofercie Pony Auto Polska dostępna jest zabudowa kontenerowa, która dzięki zespoleniu jej z szoferką, może być alternatywą dla chętnie wybieranych w transporcie międzynarodowym nadwozi z leżanką za przednimi fotelami.

Zobacz też: 10-paletowe Renault Master z przedłużaną kabiną Pony Auto Polska

Reklama

Wymiary kontenera, którego  ściany wykonano z jednolitych paneli warstwowych pokrytych białym laminatem, to 4850x2120x2070 mm, z czego 4200 mm długości zabudowy stanowi część ładunkowa, a 620 mm przypada na przestrzeń pasażerską.

Warto też dodać, że część pasażerska od „paki” oddzielona została wzmacnianą ścianą grodziową.

Jak zapewniają specjaliści z Pony Auto Polska ładowność pojazdu gotowego do jazdy z paliwem, ale bez kierowcy, sięga około 900 kg.

Kontener wyposażony jest w dachową kabinę sypialną oraz tylną dolną leżankę. Szerokość dolnej leżanki wynosi 70 cm, a górnej – 110 cm.

W części pasażerskiej znajdziemy dwupunktowe oświetlenie LED, gniazdka 12V + 2 x 5 V (USB) , siatki zabezpieczające, dwa schowki, dwa boczne okna oraz wentylację.

Kontener w wersji międzynarodowej wyposażony jest w osłony rowerowe, skrzynkę narzędziową, zbiornik na wodę z dozownikiem mydła oraz ogrzewanie postojowe z cyfrowym zegarem sterującym. Zastosowano także autorski system multi-punktowego mocowania ładunku, który pozwala na przypinanie towarów pasami w dowolnym punkcie zabudowy.

Specjaliści z Pony Auto Polska podkreślają, że deklarowana ładowność na poziomie 900 kg wyliczona została dla zabudowy zawierającej już wszystkie wyżej wymienione elementy.

Zobacz też: Zabudowy samochodów dostawczych – wyszukaj odpowiednią firmę

Do kontenera można dobrać także szereg opcji dodatkowych takich jak drzwi boczne, firanę boczną zamiast ściany kontenera, otwierany bok kontenera, poduszki pneumatyczne czy listwę otworową do mocowania ładunku.

Część pasażerska może zostać wyposażona w telewizor, a dolna leżanka zmieniona na 3-częściową dzieloną kanapę wraz z rozkładanym stolikiem – przy takim rozwiązaniu kierowca dysponuje przestronnym miejscem do relaksu. W schowkach pod dzieloną leżanką umieścić można wtedy też lodówkę o pojemności 21 l.

Źródło zdjęć: Pony Auto Polska

Podziel się: