Reklama

Zajechał drogę T4 i pięścią wybił szybę – agresywny kierowca na S3

Zajechał drogę T4 i pięścią wybił szybę – agresywny kierowca na S3

Mężczyzna najpierw zajechał drogę Volkswagenowi T4 i potem pięścią wybił boczną szybę busa – agresywny kierowca na S3 stracił prawo jazdy.

Cała sytuacja miała miejsce w środę 2 czerwca około godziny 16:00 na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. Wszystko zaczęło się od kierującego Peugeotem. Mężczyzna jechał drogą ekspresową S3 w stronę Zielonej Góry, ale w pewnym momencie na lewy pas przed nim zjechał Volkswagen Transporter.

„T4-ka” jadąca wolniej niż życzyłby sobie tego kierowca Peugeota tak rozsierdziła 38-latka, że zajechał on drogę busowi całkowicie zmuszając go do zatrzymania na „ekspresówce”.

Reklama

Zobacz też: Jechał Renault Master pod prąd po autostradzie A8 bez świateł

Agresywny 38-latek wysiadł ze swojego auta krzycząc, a kiedy zauważył, że kierowca Volkswagena nie ma zamiaru dać się sprowokować do wyjścia ze swojego samochodu, wybił lewą boczną szybę za kierowcą „T4-ki”.

Potem kierowca Peugeota chciał odjechać, ale zrobił to na tyle nieroztropnie, że doprowadził do kilizji z przejeżdżającą tamtędy ciężarówką.

Przybyli na miejsce policjanci z sekcji ruchu drogowego od razu zatrzymali kierowcy Peugeota prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu przeciwko agresywnemu mężczyźnie.

Do tego po wycenie szkód w VW Transporterze jego właściciel zgłosić się ma do policjantów, aby 38-latek odpowiedział za zniszczenie mienia.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: