Zatankował 500 litrów do Masterki i odjechał. Policja szuka złodzieja

Zatankował 500 litrów do Masterki i odjechał. Policja szuka złodzieja

Bez płacenia zatankował 500 litrów ropy do Masterki i odjechał – policja szuka złodzieja publikując m.in. wizerunek kierowcy busa.

Funkcjonariusze ze Szczekocin proszą o pomoc w identyfikacji podejrzanego o kradzież ponad 500 litrów oleju napędowego ze stacji paliw Orlen przy krajowej drodze nr 78 w miejscowości Bonowice.

Zobacz też: Fiat Doblo przygotowany do kradzieży paliwa wpadł w Rzgowie

Reklama

Do zdarzenia doszło w czwartek 17 października o godzinie 7:30. Pod jeden z dystrybutorów podjechało białe Renault Master z kurnikiem i granatową plandeką – całą sytuację nagrały kamery monitoringu stacji.

Co ważne, do międzynarodówki przymocowane zostały skradzione tablice rejestracyjne.

Kierowca busa, po zatankowaniu zbiornika paliwa w Masterce, zatankował też olej napędowy do przewożonych w ładowni zbiorników, po czym odjechał ze stacji bez płacenia.

Zobacz też: Bodykit dla Mercedesa Sprintera 907 od firmy CA Richmann

Jeżeli ktoś rozpoznaje sprawcę lub busa, którym przyjechał poszukiwany, może powiadomić prowadzących tą sprawę policjantów ze Szczekocin tel. (34) 34 59 510 lub tel. (32) 67 38 255.

Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: szczekociny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

PS: Tak od siebie dodam, że Renault w 2014 roku przeprojektowało nieco przód III generacji Mastera (typoszereg X62) i od tamtej pory logotyp znajduje się na grillu a nie masce. Czyli widoczna na zdjęciach i filmie Masterka to samochód z rocznika 2010-2014.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: