Reklama

Żuk z silnikiem 150 KM z Omegi za 75 000 złotych

Żuk z silnikiem 150 KM z Omegi za 75 000 złotych

W serwisie allegro.pl pojawił się mocno zmodyfikowany Żuk z silnikiem 150 KM z Omegi A, który jest do kupienia za 75 000 złotych.

Chyba każdy kto interesuje się szeroko pojętym tuningiem kojarzy na pewno bardzo charakterystycznego Żuka z Łodzi przebudowanego na pick-upa.

Zobacz też: Żuk w roli lawety z 6-cylindrowym silnikiem od BMW

Reklama

Obniżony o około 50 centymetrów (w porównaniu z oryginałem Żuczek otrzymał 6-cylindrowy rzędowy silnik z Opla Omegi A o mocy 150 KM.

Do tego poza mocnym centralnie umieszczonym benzyniakiem, z którym współpracuje 5-biegowa manualna skrzynia, auto otrzymało poszerzone przednie nadkola, piękne polerowane felgi marki Mickey Thompson, a paka została wykończona drewnem egzotycznym wykorzystywanym m.in. przy podestach basenowych.

Zobacz też: Dostawcze klasyki – dostawczakiem.pl z wizytą w Holandii (zdjęcia)

Trzeba przyznać, że i wnętrze Żuka wygląda zacnie, a zwłaszcza świetnie pasuje tu trójramienna sportowa kierownica i łamana dźwignia zmiany biegów zakończona trupią czaszką.

Zakres modyfikacji jest na tyle duży, że dziwić powinna cena, jaką właściciel chce za swoje autorskie dzieło. Auto wyceniono na 75 000 złotych, a chętni zainteresowani nabyciem tego „Żuczka” znajdą bezpośredni link do ogłoszenia TUTAJ, a dłuższy film o tym custom’owym projekcie znajdziecie poniżej.

Źródło zdjęć: Allegro

Podziel się: