Reklama

Żukorolka – kolejny warty uwagi Żuk wystawiony na sprzedaż

Żukorolka – kolejny warty uwagi Żuk wystawiony na sprzedaż

Rzucający się w oczy niebieski lakier, obniżony „zawias” i czarne alufelgi – Żukorolka to kolejny warty uwagi Żuk wystawiony w ostatnim czasie na sprzedaż.

Kilka tygodni temu pisałem o mocno przebudowanym Żuku z centralnie umieszczonym 150-konnym silnikiem, który wystawiono na sprzedaż za 75 000 złotych.

Zobacz też: Żuk z silnikiem 150 KM z Omegi za 75 000 złotych

Reklama

Teraz w serwisie ogłoszeniowym otomoto.pl pojawił się nie mniej intrygująca Żukorolka.

Samochód – według opisu z ogłoszenia – przeszedł 4 lata temu gruntowną renowację i ciągle posiada seryjnie montowany w tym modelu górnozaworowy benzynowy silnik S-21 o mocy 70 KM.

Właściciel zdecydował się jednak skorzystać ewidentnie z innej palety malowania, niż oferowała lubelska fabryka. Ciekawie prezentujący się niebieski lakier metalizowany na nadwoziu pick-up bardzo dobrze pasuje do czarnych alufelg lekko schowanych w poszerzonych nadkolach.

Ponadto obniżone zawieszenie sprawiło, że samochód jest o całe 10 centymetrów niższy niż seryjny Żuk.

Bardzo estetycznie prezentuje się także wnętrze z dwukolorowym obszyciem foteli z ekologicznej skóry. Właściciel nie zapomniał też o pace wykończonej drewnianymi deskami, które zamontowano również na tylnej burcie i bocznych ściankach.

Zobacz też: IV Rajd Żuka w Zakroczymiu z patronatem dostawczakiem.pl

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to cena 29 900 złotych brutto jest podobno do negocjacji, a sprzedający wspomina o możliwość pełnego odliczenia VAT-u m.in. z paliwa. Bezpośredni link do ogłoszenia, gdzie jest też więcej zdjęć, znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: