Reklama
stats

Elektryczne VW Transportery ABT dla Żabki – pomogą usuwać usterki

Elektryczne VW Transportery ABT dla Żabki – pomogą usuwać usterki

Cztery elektryczne VW Transportery ABT dla Żabki – pomogą usuwać usterki sklepach w Poznaniu, Warszawie, Łodzi i Krakowie.

Nowe bezemisyjne furgony L2H1 z zabudową serwisową będą obsługiwane przez Interwencyjne Grupy Serwisowe Żabka, które służą jako bezpłatny serwis w ramach współpracy franczyzowej.

Cztery nowe elektryczne Transportery pomogą usuwać usterki dotyczące adaptacji, chłodnictwa, gastronomii, jak również problemy z zakresu wizualizacji oraz wyposażenia sklepów z sieci Żabka w Poznaniu, Warszawie, Łodzi i Krakowie.

Reklama

Zobacz też: Chłodnie na bazie elektrycznego Volkswagena e-Craftera dla Żabki

Volkswagen T6.1 ABT oferuje przy 3200 kg DMC ładowność dochodzącą do 1170 kg.

Elektryczny Volkswagen T6.1 opracowany został przez firmę ABT. Do napędu służy silnik o mocy 113 KM czerpiący energię z litowo-jonowej baterii o pojemności 37,3 kWh.

Według deklaracji Volkswagena bezemisyjny Transporter ABT może przejechać na w 100% naładowanej baterii od 105 do 138 kilometrów (według cyklu WLTP).

Volkswageny Transportery ABT zostały dostarczone przez Autoryzowanego Dealera Volkswagen Samochody Dostawcze – Porsche Krańcowa (Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.), który odpowiada również za serwis tych elektrycznych „blaszek”.

Źródło zdjęć: Volkswagen

Podziel się: