Reklama

Fiatem Ducato uderzył w Audi – od busiarza pobrano krew do badań

Fiatem Ducato uderzył w Audi – od busiarza pobrano krew do badań

Na A1 pod Włocławkiem doszło do wypadku z udziałem miedzynarodówki. Jadący Fiatem Ducato uderzył w Audi – od kierowcy busa pobrano krew do badań.

Wszystko zaczęło się we wtorek 25 czerwca przed godziną 5:00 rano od dachowania Citroena Berlingo na pasie w stronę Łodzi.

Kierujący kombivanem stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania. W wyniku tego zdarzenia jedna z 5 osób podróżujących Citroenem została przewieziona do szpitala.

Chwilę po godzinie 5:00 jadący Audi A3 32- latek zatrzymał się na poboczu przeciwległego pasa “A1-ki” w kierunku Gdańska, aby pomóc poszkodowanym z Berlingo.

W tym czasie w tył Audi wjechał 35-letni kierowca Fiata Ducato. W wyniku tego wypadku do szpitala trafiły 3 osoby w tym kilkumiesięczne dziecko.

Zobacz też: Fiat Ducato MY2020 – mocniejsze silniki i 9-stopniowy automat

Policja wykluczyła, aby kierujący byli nietrzeźwi, ale od mężczyzna z “międzynarodówki” zachowywał się na tyle nietypowo, że został zakuty w kajdanki i pobrano od niego krew w celu sprawdzenia czy nie był od pod wpływem środków odurzających.

Przez cały czas działania służb autostrada A-1 pomiędzy węzłami Zachód-Północ była zablokowana. Służby autostrady i policjanci wyznaczyli objazd drogę krajową 91. Po czterech godzinach ruch na obu kierunkach autostrady został przywrócony.

EDIT: Niestety, życia 10-miesięcznego dziecka nie udało się uratować…

Źródło zdjęć: Policja

Komentarze